PAMATŲ ĮRENGIMAS

Pamatai atlieka daugiau funkcijų nei tik išlaiko konstrukcijas virš žemės. Jie taip pat apsaugo pastatą nuo drėgmės, peršalimo, perduoda apkrovas į gruntą. Todėl į pamatų statybos darbus žiūrime labai atsakingai, nes jų įrengimui neužtenka vien duobės žemėje iškasimo ir betono pripylimo į klojinių formas. Pamatai sklypui turi būti pritaikyti, kaip vienetinis kostiumas žmogui, atsižvelgiant į grunto savybes, vandens lygį ir kitas vietovei būdingas sąlygas. Atitinkamai, kiekviena detalė padaryta nepriekaištingai − pagrindas tinkamai sutankintas, klojiniai teisingai sumontuoti, išlietas betonas reikiamos kokybės ir be oro „burbulų“, viskas atlikta pagal statybos brėžinius.

...kad statybų darbai objekte vyktų sklandžiai:

Iš sklypo bus pašalinti nereikalingi medžiai, išlygintos žemės, paruoštas įvažiavimas, užtikrintas laikinas vandens ir elektros energijos tiekimas, aptverta teritorija, išnuomotas biotualetas, šiukšlių konteineris, padaryti geodeziniai matavimai, nužymėti pamatai, atlikti kiti parengiamieji darbai.

...jei sklype jau paruošta vieta naujam pastatui:

Pagal Jūsų pateiktus statybos projekto brėžinius, bus atliekami šie pamatų įrengimo darbai:

Kasamos tranšėjos ir surenkami pamatai iš betoninių blokų arba montuojami klojiniai ir pilami monolitiniai pamatai. › Įrengiami poliniai pamatai.

Smilgų g. 6, LT-00148 Palanga,  8 460 32063,  info@gabrys.lt

Smilgų g. 6, LT-00148 Palanga,  8 460 32063,  info@gabrys.lt

Grįžti į paslaugų sąrašą >>>