STATYBOS ĮRANKIŲ IR ĮRANGOS NUOMA

...šiuo Statybos įrankių ir įrangos nuoma Palangojemetu galime pasiūlyti:

› APLINKOS TVARKYMO ĮRANGA
› ARDYMO ĮRANGA
› AUKŠTYBINIŲ DARBŲ ĮRANGA
› BETONAVIMO ĮRANGA
› ELEKTROS ĮRANGA
› GRĘŽIMO ĮRANGA
› MATAVIMO IR KONTROLĖS PRIETAISAI
› PJOVIMO ĮRANGA
› SKIEDINIO MAIŠYKLĖS
› SUVIRINIMO ĮRANGA
› ŠILDYMO IR DŽIOVINIMO ĮRANGA
› ŠLIFAVIMO ĮRANGA
› VALYMO ĮRANGA
› GRUNTO TANKINIMO ĮRANGA
› MINI KRAUTUVAS SU OPERATORIUM


Smilgų g. 6, LT-00148 Palanga
,  8 460 32063,  info@gabrys.lt

NUOMOS SĄLYGOS:

Nuomos paslaugos teikiamos darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val., jei konkrečiu atveju nėra susitarta kitaip. Nuomos mokestis neskaičiuojamas sekmadieniais ir švenčių dienomis, kurios nurodytos LR DK 162 str.

NORINT IŠSINUOMOTI STATYBOS ĮRANKIUS IR ĮRANGĄ, BŪTINA PATEIKTI:

  • Fiziniams asmenims – ne mažiau kaip du oficialius ir originalius dokumentus su nuotraukomis, kai bent viename iš šių dokumentų yra asmens parašo pavyzdys (tinka šie oficialūs dokumentai: pasas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas). Piniginį užstatą.

  • Juridiniamas asmenims – turi būti sudaryta ir galioti statybos įrankių ir įrangos nuomos sutartis, pateikti įgaliojimą, veikti juridinio asmens vardu ir sąskaita, patvirtinantį dokumentą ir dokumentą su nuotrauka, patvirtinantį jo tapatybę (pasas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas).

Nuomotojas nemoko ir neįsipareigoja nuomininko išmokyti dirbti su nuomojama įranga. Kiekvienas nuomininkas asmeniškai atsakingas, kad su nuomotojo nuomininkui išnuomota įranga dirbtų tik atitinkamas teises ir leidimus su ja dirbti turintis, tinkamai išmokytas ir su įrangos eksploatavimo instrukcijomis supažindintas asmuo.