STATYBOS ĮRANKIŲ IR ĮRANGOS NUOMA

...šiuo metu galime pasiūlyti:

Statybos įrankių ir įrangos nuoma Palangoje

Smilgų g. 6, LT-00148 Palanga,  8 460 32063,  info@gabrys.lt

NUOMOS SĄLYGOS:

Nuomos paslaugos teikiamos darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val., jei konkrečiu atveju nėra susitarta kitaip. Nuomos mokestis neskaičiuojamas sekmadieniais ir švenčių dienomis.

NORINT IŠSINUOMOTI STATYBOS ĮRANKIUS IR ĮRANGĄ, BŪTINA PATEIKTI:

  • Fiziniams asmenims – ne mažiau kaip du oficialius ir originalius dokumentus su nuotraukomis, kai bent viename iš šių dokumentų yra asmens parašo pavyzdys (tinka šie oficialūs dokumentai: pasas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas). Piniginį užstatą.

  • Juridiniamas asmenims – turi būti sudaryta ir galioti statybos įrankių ir įrangos nuomos sutartis, pateikti įgaliojimą, veikti juridinio asmens vardu ir sąskaita, patvirtinantį dokumentą ir dokumentą su nuotrauka, patvirtinantį jo tapatybę (pasas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas).

Nuomotojas nemoko ir neįsipareigoja nuomininko išmokyti dirbti su nuomojama įranga. Kiekvienas nuomininkas asmeniškai atsakingas, kad su nuomotojo nuomininkui išnuomota įranga dirbtų tik atitinkamas teises ir leidimus su ja dirbti turintis, tinkamai išmokytas ir su įrangos eksploatavimo instrukcijomis supažindintas asmuo.